UUR0J681MNL1GS
MFR.Part #
UUR0J681MNL1GS
JLCPCB Part #
C3828788
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10.5mm 2000hrs@85℃ 318mA@120Hz 6.3V 680uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS