UUR0G681MNL1GS
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UUR0G681MNL1GS
JLCPCB Part #
C1845429
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 284mA@120Hz 4V 680uF ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS