UUQ0J221MCL6GS
MFR.Part #
UUQ0J221MCL6GS
JLCPCB Part #
C2165783
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 210mA@120Hz 220uF 6.3V ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS