UUN2A220MNQ1MS
MFR.Part #
UUN2A220MNQ1MS
JLCPCB Part #
C3829328
Package
SMD,D12.5xL14.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 12.5mm 14.5mm 2000hrs@105℃ 200mA@10kHz 22uF ±20% SMD,D12.5xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS