UUN1J470MNQ1MS
MFR.Part #
UUN1J470MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2166352
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 140mA@120Hz 2000hrs@105℃ 47uF 63V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS