UUN1J331MNQ6ZD
MFR.Part #
UUN1J331MNQ6ZD
JLCPCB Part #
C1603208
Package
SMD,D18xL22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 2000hrs@105℃ 22.5mm 330uF 590mA@120Hz 63V ±20% SMD,D18xL22.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS