UUN1H471MNQ6ZD
MFR.Part #
UUN1H471MNQ6ZD
JLCPCB Part #
C1603181
Package
SMD,D18xL22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 2000hrs@105℃ 22.5mm 470uF 50V 640mA@120Hz ±20% SMD,D18xL22.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS