UUN1H470MNQ1ZD
MFR.Part #
UUN1H470MNQ1ZD
JLCPCB Part #
C1588454
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 130mA@120Hz 2000hrs@105℃ 47uF 50V ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS