UUN1H101MNQ1MS
MFR.Part #
UUN1H101MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2166440
Package
SMD,D12.5xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 230mA@120Hz 50V ±20% SMD,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS