UUN1E102MNQ1MS
MFR.Part #
UUN1E102MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2166754
Package
SMD,D18xL22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 18mm 2000hrs@105℃ 22.5mm 25V 780mA@120Hz ±20% SMD,D18xL22.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS