UUN1C102MNQ1MS
MFR.Part #
UUN1C102MNQ1MS
JLCPCB Part #
C3829184
Package
SMD,D18xL17.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 16V 17.5mm 18mm 2000hrs@105℃ 670mA@120Hz ±20% SMD,D18xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS