UUN0J471MNQ1ZD
MFR.Part #
UUN0J471MNQ1ZD
JLCPCB Part #
C1599463
Package
SMD,D12.5xL14.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 14.5mm 2000hrs@105℃ 270mA@120Hz 470uF 6.3V ±20% SMD,D12.5xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS