UUN0J471MNQ1MS
MFR.Part #
UUN0J471MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2166506
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 270mA@120Hz 470uF 6.3V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS