UUJ2G100MNQ1MS
MFR.Part #
UUJ2G100MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2163199
Package
SMD
Description
-40℃~+105℃ 10uF 400V 5000hrs@105℃ 85mA@120Hz ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS