UUJ2E330MNQ6ZD
MFR.Part #
UUJ2E330MNQ6ZD
JLCPCB Part #
C1599860
Package
SMD,D16xL22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 22.5mm 230mA@120Hz 250V 33uF 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D16xL22.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS