UUJ2C330MNQ1ZD
MFR.Part #
UUJ2C330MNQ1ZD
JLCPCB Part #
C1599657
Package
SMD,D12.5xL14.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 14.5mm 160V 33uF 5000hrs@105℃ 95mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS