UUJ1J680MNQ1MS
MFR.Part #
UUJ1J680MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2164059
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 175mA@120Hz 5000hrs@105℃ 63V 68uF ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS