UUJ1J331MNQ1ZD
MFR.Part #
UUJ1J331MNQ1ZD
JLCPCB Part #
C1600408
Package
SMD,D18xL17.5mm
Description
-55℃~+105℃ 17.5mm 18mm 330uF 490mA@120Hz 5000hrs@105℃ 63V ±20% SMD,D18xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS