UUJ1J221MNQ1MS
MFR.Part #
UUJ1J221MNQ1MS
JLCPCB Part #
C3829842
Package
SMD,D16xL17.5mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 17.5mm 220uF 385mA@120Hz 5000hrs@105℃ 63V ±20% SMD,D16xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS