UUJ1J101MNQ1MS
MFR.Part #
UUJ1J101MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2166470
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 100uF 225mA@120Hz 5000hrs@105℃ 63V ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS