UUJ1H331MNQ1MS
MFR.Part #
UUJ1H331MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2164016
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 330uF 440mA@120Hz 5000hrs@105℃ 50V ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS