UUJ1E331MNQ1MS
MFR.Part #
UUJ1E331MNQ1MS
JLCPCB Part #
C1915625
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 25V 320mA@120Hz 330uF 5000hrs@105℃ ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS