UUJ1E222MNQ1MS
MFR.Part #
UUJ1E222MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2163867
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 1.05A@120Hz 2200uF 25V 5000hrs@105℃ ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS