UUJ1E102MNQ6MS
MFR.Part #
UUJ1E102MNQ6MS
JLCPCB Part #
C2163764
Package
SMD,D16xL22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 16mm 22.5mm 25V 5000hrs@105℃ 700mA@120Hz ±20% SMD,D16xL22.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS