UUJ1C332MNQ1MS
MFR.Part #
UUJ1C332MNQ1MS
JLCPCB Part #
C6344050
Package
SMD,D18xL22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.15A@120Hz 16V 18mm 22.5mm 3300uF 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D18xL22.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS