UUJ0J682MRQ1MS
MFR.Part #
UUJ0J682MRQ1MS
Description
-55℃~+105℃ 1.5525A@10kHz 20mm 22.5mm 5000hrs@105℃ 6.3V 6800uF ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS