UUJ0J682MNQ6ZD
MFR.Part #
UUJ0J682MNQ6ZD
JLCPCB Part #
C1015277
Package
SMD,D18xL22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.35A@120Hz 18mm 22.5mm 5000hrs@105℃ 6.3V 6800uF ±20% SMD,D18xL22.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS