UUJ0J472MRQ6ZD
MFR.Part #
UUJ0J472MRQ6ZD
Description
-55℃~+105℃ 1.265A@10kHz 17.5mm 20mm 4700uF 5000hrs@105℃ 6.3V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS