UUJ0J332MNQ1ZD
MFR.Part #
UUJ0J332MNQ1ZD
JLCPCB Part #
C1600225
Package
SMD,D18xL17.5mm
Description
-55℃~+105℃ 17.5mm 18mm 3300uF 5000hrs@105℃ 6.3V 930mA@120Hz ±20% SMD,D18xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS