UUH1H101MNQ1MS
MFR.Part #
UUH1H101MNQ1MS
Description
-55℃~+125℃ 100uF 12.5mm 14.5mm 255mA@10kHz 5000hrs@125℃ 50V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS