UUH1E102MRQ6MS
MFR.Part #
UUH1E102MRQ6MS
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 17.5mm 20mm 25V 5000hrs@125℃ 621mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS