UUH1C331MNQ1ZD
MFR.Part #
UUH1C331MNQ1ZD
Description
-55℃~+125℃ 12.5mm 14.5mm 16V 315mA@10kHz 330uF 5000hrs@125℃ ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS