UUH1C222MNQ1MS
MFR.Part #
UUH1C222MNQ1MS
Description
-55℃~+125℃ 16V 18mm 22.5mm 2200uF 5000hrs@125℃ 816.5mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS