UUH1A222MNQ6ZD
MFR.Part #
UUH1A222MNQ6ZD
Description
-55℃~+125℃ 10V 16mm 22.5mm 2200uF 5000hrs@125℃ 713mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS