UUH1A102MNQ1MS
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UUH1A102MNQ1MS
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 10V 12.5mm 17mm 5000hrs@125℃ ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS