UUG2W330MNQ1ZD
MFR.Part #
UUG2W330MNQ1ZD
JLCPCB Part #
C1602784
Package
SMD,D18xL22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 18mm 2000hrs@85℃ 22.5mm 33uF 345mA@120Hz 450V ±20% SMD,D18xL22.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS