UUE1V102MNS6ZD
MFR.Part #
UUE1V102MNS6ZD
JLCPCB Part #
C1601174
Package
SMD,D18xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.036A@120Hz 1000uF 18mm 22.5mm 35V 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D18xL22.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS