UUE1A332MNS1MS
MFR.Part #
UUE1A332MNS1MS
JLCPCB Part #
C2166655
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.044A@120Hz 10V 3300uF 5000hrs@125℃ ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS