UUD1H221MNR1GS
MFR.Part #
UUD1H221MNR1GS
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 220uF 5000hrs@105℃ 50V 670mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD