UUD1C471MNR1GS
MFR.Part #
UUD1C471MNR1GS
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 450mA@100kHz 470uF 5000hrs@105℃ 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD