UUD1A681MNL1GS
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UUD1A681MNL1GS
JLCPCB Part #
C445271
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10V 10mm 5000hrs@105℃ 670mA@100kHz 680uF 90mΩ@100kHz ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS