UUD1A102MNR1GS
MFR.Part #
UUD1A102MNR1GS
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 10mm 5000hrs@105℃ 670mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD