UUD0J681MNL1GS
MFR.Part #
UUD0J681MNL1GS
JLCPCB Part #
C445278
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 170mΩ@100kHz 450mA@100kHz 5000hrs@105℃ 6.3V 680uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS