UTT1V330MDD
MFR.Part #
UTT1V330MDD
JLCPCB Part #
C1595198
Description
-40℃~+105℃ 1.1Ω 2.5mm 33uF 35V 5000hrs@105℃ 6.3mm 65.2mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS