UTT1H4R7MDD1TP
MFR.Part #
UTT1H4R7MDD1TP
JLCPCB Part #
C1584121
Description
-40℃~+105℃ 11.1mA@120Hz 14Ω 2.5mm 4.7uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS