UTT1H220MDD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UTT1H220MDD1TA
JLCPCB Part #
C1647205
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 2.5mm 22uF 5000hrs@105℃ 50V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS