UTT1H100MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UTT1H100MDD
JLCPCB Part #
C1669343
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10uF 2.5mm 5000hrs@105℃ 50V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS