UTT1E470MDD1TD
MFR.Part #
UTT1E470MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584173
Description
-40℃~+105℃ 1.1Ω 2.5mm 25V 47uF 5000hrs@105℃ 6.3mm 65.2mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS