UTT1E221MPD
MFR.Part #
UTT1E221MPD
JLCPCB Part #
C1580714
Description
-40℃~+105℃ 220uF 25V 298mA@100kHz 3.5mm 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS