UTT1E101MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UTT1E101MPD
JLCPCB Part #
C1669157
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100uF 138mA@120Hz 25V 3.5mm 5000hrs@105℃ 680mΩ 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS